اجاره ون و کرایه ون در ایران

وقتی صحبت از اجاره ون می شود همه به یاد ون های تاکسی دلیکا می افتند. اما ما منظورمان از ون فقط این خودروها نیست. ون هایی که در سطح ایران اجاره داده می شود بیشتر شامل ون تویوتا هایس، ون هیوندا، ون بنز و ون فیات است. درست که ون تاکسی دلیکا بسیار در شهر ها دیده می شود اما این ونها نقش تاکسی را دارند و برای مسافرت های طولانی و یا تشریفاتی اصلا مناسب نیستند. به همین منظور خدمات کرایه ون در شهرهای بزرگ بسیار به چشم می آید.

ون دلیکا تاکسی

چرا ون کرایه کنیم؟

اجاره ی خودرو های ون برای انجام سفرهای گروهی دسته جمعی داخل شهری و برون شهری تا ۱۰ نفر بسیار مناسب است. در نظر داشته باشید اگر تعداد نفرات شما بالای ۴ نفر است و قصد دارید به صورت ویژه و تشریفاتی نیز در شهر یا بیرون شهر جابجا شوید می توانید با کرایه کردن یک ون این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. همچنین اگر مهمانان تشریفاتی دارید و تعدادشان بین ۵ تا ۱۲ نفر است می توانند با اجاره ی ون تشریفاتی کار خود را راحت کنید.

ون vip برای انجام ترانسفرهای تشریفاتی
ون vip برای انجام ترانسفرهای تشریفاتی

تاریخچه ی اجاره ون

با پیشرفت جوامع شهری نیاز های روز افزون جامعه به خدمات خاص افزایش یافت و این باعث شد کم کم خدماتی در خصوص خودرو های گروهی به نام اجاره ون جای خود را باز کند. نیاز به اجاره ون هنگامی آغاز شد که گروه هایی جهت رفت و آمد نیاز به ماشینی بزرگ تر از خودروهای سدان داشتند، و البته می خواستند ماشین مورد نظر اتوبوس یا مینی بوس نباشد و راحتی خودرو سدان را برای مسافران به همراه داشته باشد.

در این میان خودروساز ها خودروهای ون زیادی تولید کردند. در این میان در ایران خودروهایی همچون ون تویوتا هایس مورد استقبال قرار گرفت و امروزه شاهد ون های هایس زیادی در سطح شهر هستیم.

ون های موجود در ایران برای کرایه

ون هایی که در ایران اجاره داده می شوند ون هایس، هیوندا H350، دلیکا، بنز ویتو و بنز VIP است. البته دلیکا و نارون هم در بین ون هایی که در ایران اجاره داده می شود دیده می شوند.

شرکت های اجاره دهنده ی ون

ما در مقاله های قبلی شرکتهای اجاره دهنده ون را معرفی کرده بودیم. اما در اینجا نیز به برخی آنها اشاره کردیم.

سایت های اجاره ون می دانند که گاهی اوقات اجاره ون مفید و راحت است مخصوصا زمانی که شما به خارج از کشور سفر می کنید. اجاره یک ون در سفر بعدی به شما این امکان را می دهد تا با داشتن فضای بسیار وظایفی را انجام دهید که بدون ون غیر ممکن است. از حمل بار اضافی گرفته تا  رانندگی در اطراف یک گروه بزرگ از دوستان و همکاران، شرایط متعددی برای اجاره کردن یک ون وجود دارد زمانی که با یکی از سایت های بالا تماس بگیرید و درخواست رزرو ون کنید.

شما می توانید از سایت ها استفاده کنید و تقاضای رایگان برای کرایه ون درخواست دهید. مقصد خود را وارد کنید، تاریخ خود را انتخاب کنید، و در عرض چند ثانیه شما ماشین ون مورد نظر خود را تحویل خواهید گرفت. ما بهترین ون ها را بریا شما از تامین کنندگان معتبر ترین واردها را ببینید. امروز وقت انتخاب درست است. ما به شما ارزان ترین ون ها را پیشنهاد می دهیم!

شما با مراجعه به هر کدام از سایت های بالا می توانید نسبت به اجاره کردن ون اقدام فرمایید. هر کدام از سایت های بالا که برای اجاره ون به شما معرفی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید