صفحه اصلی / ریپورتاژ / اجاره ون و هر چیزی که درباره ی کرایه ون باید بدانیم

اجاره ون و هر چیزی که درباره ی کرایه ون باید بدانیم

وقتی صحبت از اجاره ون می شود همه به یاد ون های تاکسی دلیکا می افتند. اما ما منظورمان از ون فقط این خودروها نیست. ون هایی که در سطح ایران اجاره داده می شود بیشتر شامل ون تویوتا هایس، ون هیوندا، ون بنز و ون فیات است. درست که ون تاکسی دلیکا بسیار در شهر ها دیده می شود اما این ونها نقش تاکسی را دارند و برای مسافرت های طولانی و یا تشریفاتی اصلا مناسب نیستند. به همین منظور خدمات کرایه ون در شهرهای بزرگ بسیار به چشم می آید.

تاریخچه ی اجاره ون

با پیشرفت جوامع شهری نیاز های روز افزون جامعه به خدمات خاص افزایش یافت و این باعث شد کم کم خدماتی در خصوص خودرو های گروهی به نام اجاره ون جای خود را باز کند. نیاز به اجاره ون هنگامی آغاز شد که گروه هایی جهت رفت و آمد نیاز به ماشینی بزرگ تر از خودروهای سدان داشتند، و البته می خواستند ماشین مورد نظر اتوبوس یا مینی بوس نباشد و راحتی خودرو سدان را برای مسافران به همراه داشته باشد.

در این میان خودروساز ها خودروهای ون زیادی تولید کردند. در این میان در ایران خودروهایی همچون ون تویوتا هایس مورد استقبال قرار گرفت و امروزه شاهد ون های هایس زیادی در سطح شهر هستیم.

ون های موجود در ایران برای کرایه

ون هایی که در ایران اجاره داده می شوند ون هایس، هیوندا H350، دلیکا، بنز ویتو و بنز VIP است. البته دلیکا و نارون هم در بین ون هایی که در ایران اجاره داده می شود دیده می شوند.

شرکت های اجاره دهنده ی ون

ما در مقاله های قبلی شرکتهای اجاره دهنده ون را معرفی کرده بودیم. اما در اینجا نیز به برخی آنها اشاره کردیم.

توریست گشت

اجاره ون سلطانی

اجاره ون صباغیان

تهران رنت ون

ون رنتال تهران

ون رنتال ایران

شما با مراجعه به هر کدام از سایت های بالا می توانید نسبت به اجاره کردن ون اقدام فرمایید.

وقتی صحبت از اجاره ون می شود همه به یاد ون های تاکسی دلیکا می افتند. اما ما منظورمان از ون فقط این خودروها نیست. ون هایی که در سطح ایران اجاره داده می شود بیشتر شامل ون تویوتا هایس، ون هیوندا، ون بنز و ون فیات است. درست که ون تاکسی دلیکا بسیار در شهر ها دیده می شود اما این ونها نقش تاکسی را دارند و برای مسافرت های طولانی و یا تشریفاتی اصلا مناسب نیستند. به همین منظور خدمات کرایه ون در شهرهای بزرگ بسیار به چشم می آید. تاریخچه ی اجاره ون با پیشرفت جوامع شهری…

User Rating: 3.9 ( 1 votes)

درباره دنده پنج

وب سایت دنده پنج مجله تخصصی اجاره خودرو و معرفی آخرین مدل های خودرو های لوکس و سوپرلوکس برای کرایه به صورت هفتگی و ماهانه است. در دنده پنج شما شاهد آخرین اخبار، کرایه انواع اتومبیل، ارائه خدمات ترانسفر تشریفاتی و فرودگاهی و اجاره انواع ماشین عروس است.

پیشنهاد ما

بهترین سایت های اجاره ون رنت ون

از کجا ون کرایه کنیم؟ معرفی بهترین سایت های اجاره ون در ایران

از چه سایت هایی ون اجاره کنیم؟ در این مطلب قصد داریم بهترین سایت های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *