تاکسی فرودگاه

ما در تاکسی فرودگاه خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهیم. سرویس های با کیفیت بهمراه قیمت مناسب ، دارا بودن بیش از ۵۰ دستگاه تاکسی برای سرویسدهی به شما در کوتاه ترین زمان، ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل آسان و سفرهای درون شهری را با خدمات شرکت تاکسیهای فرودگاه تجربه کنید. ما با ارائه مناسب ترین قیمت ها در خدمت شما هستیم.

با تاکسی فرودگاه مطمئن ترین سفرها را تجربه کنید

شما در تاکسی فرودگاه می توانید تاکسی مورد نظر خود را براحتی و بصورت آنلاین رزرو کنید. تاکسی فرودگاه در حال حاضر خدمات خود را در دو فرودگاه امام خمینی (ره) و فرودگاه مهرآباد ارائه می دهد.

اگر قصد گرفتن تاکسی از فرودگاه را دارید می توانید با تماس با ما رزرو خود را انجام دهید. تاکسی فرودگاه ارزان و باکیفیت در خدمت شماست.

تاکسی فرودگاه یکی از معتبرترین ناوگان برای حمل و نقل مسافرین به فرودگاه و از فرودگاه به داخل شهر تهران است. این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۵۰ دستگاه خودرو اعم از تاکسی تویوتا پریوس ، تاکسی Rav4 و تاکسی تویوتا کمری در خدمت کلیه هموطنان عزیز است.

مزایای استفاده از خدمات تاکسی فرودگاه

شما در تاکسی فرودگاه می توانید تاکسی مورد نظر خود را براحتی و بصورت آنلاین رزرو کنید.

تاکسی فرودگاه در حال حاضر خدمات خود را در دو فرودگاه امام خمینی (ره) و فرودگاه مهرآباد ارائه می دهد.

اگر قصد گرفتن تاکسی از فرودگاه را دارید می توانید با تماس با ما رزرو خود را انجام دهید. تاکسی فرودگاه ارزان و باکیفیت در خدمت شماست.

با سرویسهای ویژه شرکت تاکسی فرودگاه، آرامش و آسودگی خیال را برای رفتن به فرودگاه برای خود و خانواده تان همراه سازید. بهترین خودروها، با کیفیت ترین خدمات، پرسنل و رانندگان مجرب و دوره دیده و قیمت های مناسب تاکسی را از ما بخواهید.

تاکسی فرودگاه امام را آنلاین رزرو کنید

تاکسی فرودگاه با ارائه خدمات ویژه به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر در تهران، خدمات مسافربری و حمل و نقل در فرودگاه امام خمینی (ره) را انجام می دهد. شما می توانید جهت رزرو تاکسی فرودگاه امام تهران با ما تماس بگیرد.

در هر زمان و در هر مکانی که هستید می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت برای رزرو  و اجاره تاکسی فرودگاه امام تماس بگیرید.

درباره فرودگاه امام خمینی و امکانات و توضیحات:

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری تهران، در حوزه اداری و سیاسی شهرستان ری میان بزرگراه تهران-قم در یک سایت ۱۴ هزار هکتاری قرار گرفته‌است. این فرودگاه به‌عنوان جایگزین فرودگاه بین‌المللی مهرآباد طراحی گردید که اکنون در داخل بافت شهر تهران قرار گرفته‌است.

فرودگاه امام توسط شرکت فرودگاه‌های کشور اداره می‌شود و مرکز فعالیت شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم، کاسپین، تابان و زاگرس است.

تا اوت ۲۰۱۴ فرودگاه امام خمینی میزبان بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی بوده که با بیش از ۷۰۰ پرواز هفتگی تهران را به شهرهایی در بیش از ۳۰ کشور جهان متصل می‌کنند.

فاز یک فرودگاه امام خمینی دارای یک ترمینال مسافربری فعال با ظرفیت جابجایی ۶/۵ میلیون مسافر و ۱۲۰ هزار تن بار در سال بوده و فاز ۲ فرودگاه نیز در حال ساخت است. در شهریور ۹۳ پل ارتباطی فاز ۱ و ۲ با تغییر کاربری به عنوان ترمینال موقت حجاج مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در سال ۲۰۱۶ میلادی ۵۳٬۳۵۹ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۷٬۸۲۱٬۳۶۹ کیلوگرم بار و ۱۴۸٬۰۲۰٬۴۱۵ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند.

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد نام یکی از فرودگاه‌های شهر تهران، پایتخت ایران است که در سال ۱۳۱۷ ساخته شده‌است. این فرودگاه در بخش غربی تهران واقع شده و نام خود را از روستای مهرآباد که پیشتر در آن منطقه قرار داشت گرفته‌است. این فرودگاه مجهز به سامانه‌های آی‌ال‌اس و وی‌اوآر است.

در سال ۲۰۱۶ میلادی ۱۳۲٬۲۴۵ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۱۱۱٬۱۰۷٬۸۲۲ کیلوگرم بار و ۱۶٬۳۲۷٬۳۵۹ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند

برای رزرو تاکسی فرودگاه با شماره تلفن ۰۹۱۲۹۲۲۳۵۹۵ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید