داشتن یک ماشین عروس ایده آل آرزوی هر زوج جوانی در آستانه عروسیشان است. همچنین گل آرایی و تزيین ماشین عروس دارای تنوع زیادی است:

  • تزئین ماشین عروس با بادکنک
  • تزئین ماشین عروس با پاپیون
  • ماشین عروس ساده
  • ماشین عروس شاسی بلند و غیره

چرا ماشین عروس اجاره کنیم؟

در واقع از آنجایی که رسم بر این است که در هنگام برگزاری مراسم عروسی، داماد با خودرو به دنبال عروس می رود و او را از آرایشگاه یا خانه به محل برگزاری تشریفات عروسی می برد داشتن یک خودروی مناسب جهت این امر اهمیت زیادی دارد.

در پایان عروسی هم عروس و داماد با اتومبیل از محل عروسی خارج می شوند که معمولا در بسیاری از مواقع هم از ورود و خروج آنها به جایگاه عروس و داماد فیلمبرداری و عکس برداری صورت می گیرد. اخیرا مدتی است که از ماشین های شاسی بلند هم جهت این امر استفاده می شود. در صورتی که قدیم این مسئله اصلا معمول نبود و ماشین عروس اغلب اتومبیل های سدان (اتومبیل های چهار در معمولی) بودند.

امروزه سعی می شود که از جدیدترین خودروها و بهترین نوع آنها جهت تزئین مورد استفاده  قرار گیرند. از این رو استفاده از ماشین های روز جهان اهمیت زیادی دارد. همچنین رنگ مورد استفاده که معمولا سفید است و انتخاب این رنگ دلایل زیادی هم دارد. علاوه بر اینکه گل ها و تزئینات بر روی بدنه ماشین بهتر دیده خواهند شد، رنگ سفید موجب می شود که زیبایی اتومبیل هر چه بیشتر نمایان شده و از طرف دیگر این رنگ در لباس عروس هم مورد استفاده قرار گرفته و کاملا تناسب دارد.

تزئینات ماشین عروس و گل آرایی

از جمله موارد مهم دیگر هم در این میان، استفاده از لوازم تزئینی بر روی بدنه اتومبیل است. اولین و یا مهم ترین آنها استفاده از دسته های گل است که بسیار مرسوم است. معمولا سعی می شود که زیباترین و جذاب ترین گل ها بر روی ماشین عروس چسبانده شوند که البته این کار را معمولا گل فروشی ها انجام می دهند.

لوازم مورد نیازی که اغلب بکار گرفته می شوند عبارتند از: حریر، پارچه های رنگی، تور عروسی، روبان و غیره. حتی ممکن است که تزئین ماشین عروس با نوشته صورت بگیرد. امروزه حتی در مواردی (در برخی کشورهای جهان) تزئین با استفاده از عروسک های زیبا هم صورت بگیرد (بخصوص برای زوج هایی که در سنین نسبتا پایین ازدواج می کنند)

بنابراین همانطور که طراحی و چیدمان محل عروسی مهم است، انتخاب ماشین و تشریفات ظاهری آن هم اهمیت خاصی دارد. جالب است بدانید که در بعضی کشورها مانند استرالیا رسم بر این است که زوج های جوان از اتومبیل های کلاسیک جهت تشریفات عروسی شان استفاده می کنند و این امر علاوه بر سادگی، موجب افزایش جذابیت و هیجان این مراسم می شود. این خودروها را معمولا از موسسات کرایه اتومبیل، جهت استفاده در شب عروسی اجاره می کنند.

انتخاب گل مناسب برای ماشین عروسی

برای تزئین یک ماشین عروس زیبا پس ازانتخاب ماشین مورد نظر باید با توجه رنگ ماشین رنگ گل را انتخاب کنید که معمولا برای ماشین های رنگ روشن گلهای رنگی و برای ماشین های تیره رنگ گلهای سفید در نظرگرفته میشود . البته مواردی مثل : رنگ لباس رنگ دیزاین مراسم رنگ و… میتواند در انتخاب رنگ گل تاثیرگذار باشد.

لازم به ذکر است انتخاب نوع گل مهمترین بخش تزئین ماشین عروس میباشد زیرا اولا قیمت گل آرایی را مشخص میکند ثانیا گلی که انتخاب.می شود هرچه ماندگاری بیشتر داشته باشد برای فیلم برداری مناسب تر و تا آخرین لحظه مراسم کیفت خود را حفظ میکند.

موسسه ما با همکاری بهترین سوپر گل های شهر قادر به ارائه سرویس در محل مورد نظرو همچنین تزئین ماشین عروس در منزل میباشد که میتواند در روز مراسم کمکی برای شما زوج های گرامی باشد.

شما می توانید از بین خودرو های زیر خودرو مورد نظر خود را جهت اجاره انتخاب فرمایید:

اجاره ماشین های عروس

ماشین عروس اجاره ساعتی بدون راننده (تومان) اجاره ساعتی با راننده (تومان)
Benz C200 ۳۵ هزارتومان ۳۰ هزارتومان
Benz SL500 کروک ۶۵ هزارتومان
Benz SLK کروک ۴۵ هزارتومان
Benz E300 ۸۰ هزارتومان ۷۰ هزار تومان
Benz E350 ۸۰ هزار تومان
Benz S500 ۸۵ هزارتومان ۷۵ هزار تومان
BMW 630 کروک ۴۵ هزارتومان ۴۰ هزار تومان
BMW 330 کروک ۴۰ هزارتومان ۳۵ هزار تومان
BMW 320 کروک ۳۵ هزارتومان ۳۰ هزار تومان
BMW 530 ۳۵ هزارتومان ۳۲ هزار تومان
پورشه پانامرا ۱۸۰ هزار تومان
پورشه باکستر ۹۰ هزار تومان
سانتافه نیو ۳۵ هزارتومان ۳۲ هزار تومان
سوناتا وای اف ۲۵ هزارتومان ۲۲ هزار تومان
تویوتا لندکروز ۶۰ هزارتومان ۵۵ هزار تومان
تویوتا کمری ۲۰ هزارتومان ۱۸ هزار تومان
مزدا ۳ ۲۰ هزارتومان ۱۸ هزار تومان
بنز کلاسیک (قدیمی) ۶۰ هزار تومان
هیوندا کوپه ۲۵ هزار تومان
کیا سراتو کوپه ۲۷ هزار تومان
هیوندا جنسیس کوپه ۳۲ هزار تومان
آزرا ۲۵ هزار تومان ۲۲ هزار تومان
النترا ۲۷ هزار تومان ۲۲ هزار تومان

توضیحات در خصوص اجاره ماشین عروس

حداقل اجاره خودرو به صورت ساعتی برای مراسم عروسی ۱۵ ساعت می باشد. (ازساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب)
هزینه بنزین برعهده اجاره کننده می باشد. (۵۰هزارتومان)
در صورت خروج از شهر، هزینه خروجی از اجاره گیرنده گرفته می شود.(۵۰هزارتومان)
در صورت اجاره خودرو از نیمه شب، یعنی ساعت ۲۴ هزینه اجاره دوبرابر محاسبه می گردد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس

برای اجاره ماشین عروس با راننده هیچ مدرکی نیاز نمی باشد و کلیه اختیارات و اقدامات برعهده راننده می باشد.
در صورتی که قصد اجاره ماشین عروس بدون راننده را دارید باید یک چک ضمانت به مبلغ نصف قیمت خودرو به موسسه بدهید.
در اجاره ماشین عروس بدون راننده راننده ای از طرف موسسه به همراه شما فرستاده می شود و تا انتهای مراسم در خودرویی دیگر همراه شما خواهد بود. بعد از پایان مراسم راننده خودرو را تحویل گرفته و چک ضمانت را پس می دهد.

برای دیدن تصاویر خودروها و ماشین های عروس بر روی لینک گالری تصاویر کلیک فرمایید.