BMW IX8

i9 می تواند نسخه متقاطع با نام iX9 را دریافت کند.

کوپه ۸ سری جدید BMW، که سال آینده عرضه خواهد شد و همچنین در Dingolfing ساخته خواهد شد، می تواند یک نسخه الکتریکی به نام i8 و یک نسخه متقاطع با نام iX8 داشته باشد. Krueger EV نسخه های سری ۸ را ذکر نکرده اما تایید کرد که سری ۸ دارای یک نسخه با عملکرد بالا M8 می باشد.

حقوق نامگذاری نشان می دهد که BMW همچنین می تواند مدل های X8 و X9 را در بالای مجموعه ی در حال توسعه خود قرار دهد. X9 می تواند در بازارهایی مانند ایالات متحده آمریکا، چین، روسیه و خاورمیانه خدمت کند که نشان می دهد اشتیاق برای مدل های حتی بزرگتر از BMW X7 آینده است.

به عنوان بخشی از این تهاجم، BMW سال آینده دو مدل جدید را معرفی خواهد کرد: – X2 و X3 ردیف ۳ – در حال گسترش مدل X1، X3، X4، X5 و X6 به هفت مدل است.

Krueger گفت که در مورد یک سوم فروش BMW، مدلهای X-badged هستند. “ماجرا نیز یک حمله انتحاری است. به همین دلیل من سال ۲۰۱۸ را “X” می نامم.

۲۰۱۸ BMW i3s پیش از نمایشگاه فرانکفورت نشان داد
موتور FRANKFURT MOTOR نمایش BMW i3s یک کمک کوچک از ورزش را برای پیشبرد نمایشگاه فرانکفورت اضافه می کند
BMW پیش از نمایشگاه موتور فرانکفورت، آی فون جدیدی را به نمایش گذاشت، نشان داد EV به طور روزانه به روز شده است که مدل دیگری را که از سال ۲۰۱۳ در بازار عرضه شده است جایگزین خواهد کرد. EVE Bavaria’s …
افزایش ۲۰۱۸ فروش

Krueger گفت که BMW خودروهای الکتریکی خود را – الکتریکی کامل و پلاگین در هیبرید – تحت نام تجاری خود من گروه.

این خودروساز انتظار دارد در سال جاری ۱۰۰۰۰۰ وسیله نقلیه الکتریکی در سراسر جهان فروخته شود، پس از فروش ۷۸،۱۰۰ اتومبیل الکتریکی و هیبریدی پلاگین در ۱۰ ماه اول. مدیران اجرایی BMW انتظار دارند فروش سال آینده به ۱۵۰،۰۰۰ افزایش یابد.

Krueger می گوید، BMW برنده های جدید خود را با ترکیب الکتریکی خود می برد و I3 و کوپه پلاگین i8 دارای نرخ فتح بیش از ۸۰ درصد است. “جالب توجه است، یک مشتری یک بار برق می گیرد، با برق کار می کند.”

بیش از ۹۰،۰۰۰ وسیله نقلیه الکتریکی ۲۰۰٫۰۰۰ نیویورک در حال حاضر در جاده ها هستند.

Krueger تا سال ۲۰۲۵ مدل BMW Group را به نمایش گذاشت تا مدل های ۲۵ مدل الکتریکی، از جمله ۱۲ خودرو تمام الکتریکی را ارائه دهد. مدل های الکتریکی بین ۱۵ تا ۲۵ درصد از فروش جهانی BMW را شامل می شود.

او گفت نسل پنجم نسل سوم از فناوری ذخیره سازی و باتری، محدوده رانندگی EVs را گسترش می دهد، و باعث می شود که حمل و نقل الکترونیکی برای فاصله های طولانی تر باشد. مفهوم BMW Vision Dynamics که در نمایشگاه فرانکفورت در ماه سپتامبر منتشر شده است دارای ۳۷۳ مایل است. این پیش نمایش یک رقیب برای مدل Tesla 3 است که انتظار میرود i5 آن را نام ببرد.

BMW می گوید سیستم های مدولار برقی مقیاس پذیر که تا سال ۲۰۲۰ معرفی می شوند، این شرکت را قادر می سازد تا با توجه به تقاضا، تمام سری مدل را با هر وسیله نقلیه مناسب سازد.

BMW در حال حاضر نسخه های هیبریدی پلاگین سری ۳، سری ۵ و ۷ و X5 را تحت برچسب iPerformance خود می فروشد.

دیدگاهتان را بنویسید